KONTAKTI SĀKUMS

Jaunumi


EIROPAS KULTŪRAS MANTOJUMA DIENAS 2016

10. 09. 2016


"Ieskats Dziesmu svētku vēsturē" un "Nauda Latvijā un pasaulē"

9. 09. 2016

Tuvojoties Vispārējiem latviešu XXVI Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kā arī Latvijas simtgadei, Alūksnes muzejs aicina Jūs apmeklēt Roberta KULPES izstādes, no privātās kolekkcijas, "Ieskats Dziesmu svētku vēsturē" un "Nauda Latvijā un pasaulē". 

"Ieskats Dziesmu svētku vēsturē" apskatāmas Vispārējo Dziesmu svētku nozīmītes, goda zīmes, saktas, programmiņas, biļetes, un citas lietas no Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem; Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētkiem; Latvijas novadu Dziesmu svētkiem; latviešu Dziesmu svētkiem Eiropā, Amerikā un Kanādā; festivāliem un citiem dziedāšanas svētkiem.

"Nauda Latvijā un pasaulē" apskatāmas dažādu valstu monētas un banknotes, kas atklāj katras valsts individualitāti un ir bijušas liecinieces kādiem īašiem notikumiem. Izstādes saturs apmeklētājam liek izprast dažādu tautu ekonomisko un politisko situāciju.

Aicinām visus interesentus uz atklāšanas pasākumu 2016. gada 9.septembrī, plkst. 15:00.


IEMĪLIES ALŪKSNĒ, DABĀ, CILVĒKOS

8. 07. 2016

Tuvojoties Alūksnes pilsētas svētkiem, Alūksnes muzejs jau tradicionāli rīko Alūksnes mākslinieku daiļdarbu izstādi. Šogad tās nosaukums ir "Iemīlies Alūksnē, dabā, cilvēkos"!

Iemīlēties ir iespējams it visā – ezera plašumā, koku šalkoņā, skaistā ziedā, kaimiņu meitenē, mājas runcī, pilsētas burzmā, vēsturiskā ēkā – it visā, kas ir mums apkārt! Mākslinieki savos darbos atklāj to, ko viņi visvairāk mīl savā pilsētā.

 

Aicinām visus interesentus un mākslas mīļotājus uz izstādes atklāšanas pasākumu 8. jūlijā plkst. 16.00! Uz tikšanos!


Velorikša pakalpojumi

22. 06. 2016


Dzelzs jākaļ, kamēr karsta

22. 06. 2016© 2012 Madara Matisone e-mail: madaramatisone@gmail.com