KONTAKTI SĀKUMS

Jaunumi


Ārsts ārstē cilvēkus, veterinārārsts – cilvēci

30. 04. 2016


Fotoizstādes atklāšana: ''ALŪKSNES LIELIE KAPI''

12. 03. 2016

12.martā plkst. 12:00 Roberta Ozoliņa fotoizstādes "Alūksnes Lielie kapi" atklāšana. Būs iespēja ieskatīties Alūksnes Lielo kapu vēsturē un tikšanās ar fotogrāfu Robertu Ozoliņu! 

Būsiet laipni gaidīti visi, kuri vēlas aplūkot jaunā mākslinieka Fotoizstādi!


Izstādes "Sievietes fotomirklis" un "Vīrieša skats: vīrietis senajās fotogrāfijās"

8. 03. 2016

Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā plkst. 16:00 

Alūksnes muzejā savīsies divas izstādes, gluži kā dzīvē sieviete un vīrietis. Izstādes "Sievietes fotomirklis" un "Vīrieša skats: vīrietis senajās fotogrāfijās" - fotogrāfiju izlase attēlo sievieti gan lauku darbos, gan mākslinieciskās profesijās un atpūtā. Pateicoties fotogrāfijām, iespējams novērtēt aizgājušo laiku modes untumus tērpos un frizūrās, kā arī īpašo cepuru eleganci. Tāpat tās atklāj sievietes ģimeniskumu un draudzību, attiecības ar saviem gadiem un visbeidzot arī ar pašu fotogrāfu.


"Vīrieša skats: vīrietis senajās fotogrāfijās" - foto ekspozīcija piedāvā aplūkot vīrieša attiecības gan ar sievietēm un bērniem, gan tehniskām lietām. Tāpat fotogrāfijas rāda vīrieti darbā un atpūtā, kā arī iepazīstina ar to laiku profesiju un vaļasprieku izvēli. Savukārt citas apliecina, cik liela nozīme vīrieša dzīvē ir stilam, draudzībai un labai kompānijai.

Īpaša dāvana sievietēm – fotomirklis stilizētā baroneses tērpā pils interjerā!


CILVĒKS UN DABA ALŪKSNĒ

25. 02. 2016

Alūksnes muzejā līdz 30. aprīlim ir apskatāma fotoizstāde "CILVĒKS UN DABA ALŪKSNĒ", kurā zem vienas tēmas apvienojās divi savā daiļradē stilistiski atšķirīgi fotogrāfi: Kristiānas Zelča un Vilnis Blūms. Abu fotogrāfu dzimtā puse ir Alūksne, tādēļ savos darbos un darbu sērijās Kristiāna un Vilnis atspoguļo Alūksnes pilsētas vidi. 


Alūksnes muzejā būs iespēja satikt mākslinieku Kristapu Zariņu

26. 02. 2016

 

26. februārī pl. 16:00 Alūksnes muzejā būs iespēja satikt mākslinieku Kristapu Zariņu, kurš slimības dēļ nevarēja ierasties uz savas personālizstādes atklāšanas pasākumu. Mākslinieks iepazīstinās ar sevi, ar savām darba gaitām Mākslas akadēmijā un protams, ar savu daiļradi! Būs arī iespēja satikt un savus jautājumus uzdot Mākslas akadēmijas studentiem par studiju gaitām akadēmijā! Izmanto iespēju apskatīt mākslinieka gleznu izstādi un satikt pašu mākslinieku, jo izstāde muzejā būs apskatāma līdz 5.martam! Uz drīzu tikšanos!© 2012 Madara Matisone e-mail: madaramatisone@gmail.com